Projekt OBRAZ

ZAPRASZAM WSZYSTKIE WASZE KOBIECE SERCA DO ENERGETYCZNEJ UCZTY Z OBRAZEM W ROLI GŁÓWNEJ!

MINI WARSZTAT METODY VEDIC ART - NIEPOWTARZALNE SESJE ZDJĘCIOWE - TRENING UWAŻNOŚCI - MEDYTACJE - ROZMOWY W KRĘGU... I INNE...Jeśli chciałabyś spędzić czas w twórczym gronie kobiet, malować intuicyjnie, bez ograniczeń oraz popatrzeć na siebie z pomocą oka fotografki, to jest to dla Ciebie właściwe miejsce. Dołącz do projektu i oddaj się wspaniałej podróży w głąb siebie.

Uczestniczenie w spotkaniu nie wymaga posiadania umiejętności malowania ani pozowania do zdjęć. Pięknie zadzieje się samo…


MALOWANIE:

Są farby i biała czysta przestrzeń. Przedstaw się, stwórz obraz - zobrazuj, co teraz jest w Tobie, czemu chciałabyś się przyjrzeć, co oddać, wyrazić. Pokaż swoją lekkość lub porzuć balast, transformuj i kreuj. Użyj koloru, kształtu, formy, struktury i właściwych dla Ciebie narzędzi. Zauważ, gdzie podążają myśli i pragnienia. Jaka jesteś? Co w sobie nosisz? Zachowaj rozmach bezpieczny dla siebie. Twórz w zgodzie ze sobą.

FOTOGRAFIA:

Spójrz na siebie jak w lustro i zobacz swój obraz. Jaki on jest? Jak wpływa na Ciebie obecność innych osób lub jej brak, emocje spotkania, waga chwili? Balast przeszłości zapisany w każdej zmarszczce, ulotna myśl, grymas, dźwięk, chęć pozowania lub potrzeba porzucenia celowej kreacji. Jaka jesteś, kiedy tworzysz, a jaka, kiedy jesteś tworzywem? Co czujesz? Zaufaj sobie, doświadczaj.

CEL SPOTKANIA:

Spotkanie ma charakter rozwojowy i artystyczny. Celem jest stworzenie przestrzeni do swobodnego pokazania siebie poprzez obraz. Nawiązanie kontaktu ze sobą, zatrzymanie się w sobie tu i teraz. Wzajemna inspiracja i doświadczanie.
Po spotkaniu otrzymasz stworzone przez siebie obrazy i wykonane przeze mnie zdjęcia (5 portretów w formie elektronicznej i wydrukowanej). Będziesz miała możliwość pokazania swoich prac w galerii sztuki.

WYSTAWA:

Przewidziana jest wystawa obrazów stworzonych podczas spotkania. Uroczyste wieszanie prac w galerii sztuki Mundo Bizarro w Ecorosarium odbędzie się w niedzielę, na zakończenie spotkania. Prezentacja prac jest dobrowolna.

DLA KOGO:

Spotkanie przeznaczone jest dla kobiet, które na drodze samorozwoju chcą pracować z obrazem (w szerokim rozumieniu tego słowa). Dla miłośniczek malowania sercem, malowania intuicyjnego, artystek Vedic Art, które oprócz realizacji sesji malarskich chciałyby także doświadczyć kontaktu ze sobą poprzez udział w sesji zdjęciowej.
Spotkanie jest również dla tych kobiet, które nie miały do tej pory styczności z tą formą rozwoju, ale poczuły, że mogłaby ona wnieść wartość w ich życie i pomóc otworzyć się na nowe. Jeśli chcesz spróbować po raz pierwszy, serdecznie Cię zapraszam.
Będzie mi niezmiernie miło towarzyszyć Tobie w twórczej drodze.

TERMIN:

Warsztaty wyjazdowe odbywają się raz w roku w ciepłych miesiącach. Poprzednie warsztaty miały miejsce w dniach 14-16 czerwca 2019. Dokładny termin kolejnego spotkania nie jest jeszcze ustalony, jeśli jednak chciałabyś uczestniczyć w takim wyjeździe, napisz - może uda się nam ustalić go wspólnie!


MIEJSCE:

Ecorosarium, Kamień Pomorski. Malowniczy ośrodek agroturystyczny, ogród pełen wyjątkowej roślinności i inspirujących zakątków. Noclegi w 3-4 osobowych drewnianych domkach. Przepyszne posiłki wegetariańskie, przygotowane ze szczególną uważnością zapewni Aga Czapla AVITA (wyżywienie pełne: od kolacji w piątek do śniadania w niedzielę). Jeśli pogoda pozwoli, popracujemy również na plaży nad morzem w pobliskim Łukęcinie.


RAMOWY PLAN SPOTKANIA:

Dzień pierwszy (piątek, od godz. 16:00):
- przyjazd, zakwaterowanie, rozpoznanie terenu i podziwianie
- kolacja
- sesja otwierająca, storytelling, spotkanie z oddechem w uważności

Dzień drugi (sobota):
- śniadanie
- sesja malarska i portret cz. 1
- obiad
- sesja malarska i portret cz. 2
- kolacja i spotkanie w kręgu

Dzień trzeci (niedziela, do godziny 12:00):
- śniadanie
- sesja zamykająca
- wystawa


O MNIE:

Jestem fotografką i malarką Vedic Art. Praktykuję uważność. Realizuję się i żyję z pasją. Stale zdobywam nowe doświadczenia na ścieżce rozwoju osobistego i duchowego. Chętnie dzielę się wiedzą. Inspiruje mnie człowiek i jego droga. Ważny jest dla mnie proces i wszystko, co dzieje się „pomiędzy”.

KONTAKT I REZERWACJE:

Ania Janicka
wstudiuwdomu@gmail.com
kom. 884008248

Warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejsza wpłata. Dane do przelewu przekażę po zgłoszeniu chęci uczestnictwa. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kliknij i skontaktuj się ze mną, aby kupic bilet:
KUP BILET

ZNAJDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOK'u

 

 

share